Szamba betonowe Radłów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Radłów

Producent szamb ceny Radłów

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.