Szamba betonowe Ryglice

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Ryglice

Producent szamb ceny Ryglice

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.