Szamba betonowe Skała

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Skała

Szambo betonowe Skała

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.