Szamba betonowe Skawina

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Skawina

Producent szamb ceny Skawina

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.