Szamba betonowe Słomniki

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Słomniki

Szambo betonowe Słomniki

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.