Szamba betonowe Stary Sącz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Stary Sącz

Producent szamb ceny Stary Sącz

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.