Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Szambo betonowe Sucha Beskidzka

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.