Szamba betonowe Sułkowice

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Sułkowice

Szambo betonowe Sułkowice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.