Szamba betonowe Świątniki Górne

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Świątniki Górne

Producent szamb ceny Świątniki Górne

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.