Szamba betonowe Szczawnica

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szczawnica

Producent szamb ceny Szczawnica

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.