Szamba betonowe Szczucin

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Szczucin

Szambo betonowe Szczucin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.