Szamba betonowe Tuchów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Tuchów

Producent szamb ceny Tuchów

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.