Szamba betonowe Wadowice

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wadowice

Producent szamb ceny Wadowice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.