Szamba betonowe Wieliczka

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Wieliczka

Szambo betonowe Wieliczka

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.