Szamba betonowe Wojnicz

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Wojnicz

Szambo betonowe Wojnicz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.