Szamba betonowe Wolbrom

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wolbrom

Producent szamb ceny Wolbrom

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.