Szamba betonowe Żabno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Żabno

Producent szamb ceny Żabno

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.