Szamba betonowe Zakliczyn

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Zakliczyn

Producent szamb ceny Zakliczyn

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.