Szamba betonowe Zakopane

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Zakopane

Producent szamb ceny Zakopane

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.