Szamba betonowe Zator

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Zator

Szambo betonowe Zator

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.