Szamba betonowe Bieżuń

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Bieżuń

Producent szamb ceny Bieżuń

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.