Szamba betonowe Błonie

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Błonie

Szambo betonowe Błonie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.