Szamba betonowe Brok

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Brok

Szambo betonowe Brok

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.