Szamba betonowe Brwinów

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Brwinów

Szambo betonowe Brwinów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.