Szamba betonowe Chorzele

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Chorzele

Producent szamb ceny Chorzele

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.