Szamba betonowe Drobin

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Drobin

Szambo betonowe Drobin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.