Szamba betonowe Gąbin

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Gąbin

Producent szamb ceny Gąbin

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.