Szamba betonowe Garwolin

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Garwolin

Szambo betonowe Garwolin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.