Szamba betonowe Glinojeck

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Glinojeck

Szambo betonowe Glinojeck

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.