Szamba betonowe Halinów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Halinów

Producent szamb ceny Halinów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.