Szamba betonowe Iłża

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Iłża

Producent szamb ceny Iłża

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.