Szamba betonowe Kałuszyn

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kałuszyn

Producent szamb ceny Kałuszyn

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.