Szamba betonowe Karczew

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Karczew

Producent szamb ceny Karczew

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.