Szamba betonowe Kobyłka

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kobyłka

Producent szamb ceny Kobyłka

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.