Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Producent szamb ceny Konstancin-Jeziorna

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.