Szamba betonowe Kosów Lacki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kosów Lacki

Producent szamb ceny Kosów Lacki

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.