Szamba betonowe Kostrzyn

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Kostrzyn

Szambo betonowe Kostrzyn

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.