Szamba betonowe Kozienice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kozienice

Producent szamb ceny Kozienice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.