Szamba betonowe Łaskarzew

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łaskarzew

Producent szamb ceny Łaskarzew

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.