Szamba betonowe Lipsko

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Lipsko

Szambo betonowe Lipsko

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.