Szamba betonowe Łomianki

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Łomianki

Producent szamb ceny Łomianki

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.