Szamba betonowe Łosice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łosice

Producent szamb ceny Łosice

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.