Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Producent szamb ceny Maków Mazowiecki

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.