Szamba betonowe Marki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Marki

Producent szamb ceny Marki

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.