Szamba betonowe Milanówek

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Milanówek

Producent szamb ceny Milanówek

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.