Szamba betonowe Mława

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Mława

Producent szamb ceny Mława

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.