Szamba betonowe Mogielnica

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Mogielnica

Producent szamb ceny Mogielnica

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.