Szamba betonowe Mordy

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Mordy

Producent szamb ceny Mordy

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.