Szamba betonowe Mrozy

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć również koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Mrozy

Szambo betonowe Mrozy

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.