Szamba betonowe Mszczonów

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Mszczonów

Szambo betonowe Mszczonów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.